עגינה אוהבת ברוך הבא למקדש וודו                                                                            מקדש לוציפר

צרו קשר עם בית המקדש וודאו שכל משאלותיכם מתקיימות.
הטקסים העיקריים שלנו

הטקסים העיקריים שלנו


01 ° - טקס הברית
02 ° - פתיחת שבילים (אישית ומקצועית)
03 ° - טקס שליטה
04 ° - טקסים לבריאות
05 ° - ניקוי רוחני
ההבדלים בינינו
רְצִינוּת
שְׁקִיפוּת
סוֹדִיוּת
הערכה
הַקדָשָׁה

התמכרויות לסמים לאהוב עניבות ניקיון במפעלים בעיות עסקיות בעיות אהבה בעיות בריאות בעיות משפחתיות בעיות מקצועיות ניקיון מגורים

 

פולחן הברית - [ברית עם לוציפר]
ברית לוציפר היא ברית בין יחיד לאל הגדול לוציפר.
לאחר שהגיע לארץ זו, לוציפר תמיד עזר לאנושות, היה איתנו ויהיה תמיד, אנשים רבים מכחישים אותו בגלל שקר קדום שנוצר על ידי עריצות העולם, אבל אנחנו לוציפרים תמיד לפני הכל, אנחנו תמיד גדולים, המאסטר שלנו מציב אותנו במצבים הטובים ביותר האפשריים.

הברית עם לוציפר תשנה את חייך. זה הליך שנעשה בסודיות מוחלטת בינך, הכומר שלך, ורלוק שייקח את בריתך ללוציפר, ולוציפר עצמו. רידובודו מקיים טקסי ברית כבר למעלה מ -20 שנה, ותמיד משיג תוצאות מספקות בחייהם של אנשים.

אם אתה סובל עד כדי כך שאתה לא יודע מה לעשות, זו הדרך הנכונה. רבים אומרים שאם אתה סובל זה בגלל שאלוהים הנוצרי רוצה בכך. אבל אם האל ההוא חפץ בסבל שלך, MY לא רוצה, הוא ישחרר אותך מהסבל והכאב של ההשפלה, הוא ישפר אותך הרבה יותר וייתן לך בידיים את כל מה שאתה רוצה. הוא יכול, כי הוא הגאון הגדול של החיים ולכן משיג הכל. אם יש לך את הרצון הזה, אל תחשוב פעמיים, כי זה התור שלך לשנות את חייך.

הערה: אתה שומע על בריתות רבות שאינן מניבות תוצאות מכיוון שאנשים רודפים אחרי כמרים כוזבים ומכשפים כוזבים. ההסכם יעבוד רק אם תעשה את הטקס עם כומר שהוא ממש חלק מהעולם הלוציפרי.

 

שימו לב: עליכם להירשם או שכבר נרשמתם לאתר בכדי להמשיך.

דוא"ל ארגוני
דוא"ל: [email protected]
www.reidovudu.com.br
www.reidovudu.com
טלפון 0xx (34) 99150-2401 מקרה חירום
טלפון קבוע מקדש 0xx (34) 3662-3812

התחברות

סיסמה

חזור